piątek, 29 listopada 2019

29-11-2019:Kosmopolitania 37 : MAZUT i warsztaty MOOG pierwszy raz w klubie KONKRET


 
KOSMOPOLITANIA

37strona wydarzenia na FB:


https://www.facebook.com/events/421066701900615


Godzina 16:30:


Tajniki syntezy subtraktywnej oraz historię kultowej marki MOOG na przykładzie nowych semimodularnych syntezatorów: Moog Matriarch, Moog Grandmother oraz DFAM przedstawi Mikołaj Dygasiewicz; jedyny w Polsce specjalista z certyfikatem Moog.

Wykład/Warsztat obejmował będzie:

1. Historię stworzenia marki Moog oraz losy firmy na przestrzeni lat.
2. Krótką historię syntezatorów oraz poczet klasycznych syntezatorów z przeszłości.
3. Zagadnienia syntezy subtraktywnej oraz jej zastosowania muzyce elektronicznej przez takich wykonawców jak: Jeff Mills, Octave One, The Prodigy itp.
4. Testy i Jam na w/w sprzęcie.

Godzina 22:00:

MAZUT - koncert

https://mazutnoise.bandcamp.com/


Mazut to duet tworzony przez Pawła Starca i Michała Turowskiego. Mazut to dużo kolorowych efektów, zabawkowy klawisz, stare radioodbiorniki, dyktafony, znalezione na śmieciach i zakupione na pchlich targach magnetofonowe taśmy, mikrofony, samplery, syntezatory, automaty perkusyjne i masa innych sprzętów. Mazut to działanie na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu. Mazut to estetyzacja przemocy. Mazut to muzyka brudna, prosta i prymitywna. Mazut to szamanizm i ciągła repetycja. Mazut to wieczna improwizacja. Do tej pory wydali trzy studyjne materiały i od cholery koncertowych bootlegów w mp3. W tym roku nakładem ich własnego wydawnictwa, Positive Regression, ukazał się 4 album zatytułowany "Promień".

Wstęp na warsztaty jest darmowy.
Wstęp na koncert - 20 PLN.

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz